Paulina, Mama 10-miesięcznej Zuzi

Zanim zostałam mamą wydawało mi się, że z perspektywy wielu aspektów funkcjonowania niemowlęcia, sen jest tym najprostszym. Dzieci jest zmęczone i zasypia (tak kiedyś myślałam) a teraz już wiem, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Dziecko musi nauczyć się snu o regularnych porach, szybkiego zasypiania, ponieważ jest to jeden
z czynników wpływających na jego prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie. Jak u dorosłego. Mając tę wiedzę i obserwując trudności mojego dziecka, szczególnie doceniam pracę Pani Weroniki i innych konsultantów w dziedzinie snu. Myślę, że jest to równie cenna praca jak chociażby doradców laktacyjnych, którzy są o wiele bardziej popularni w Polsce. Mam nadzieję, że sytuacja wkrótce się zmieni i więcej mam będzie mogło korzystać z pomocy konsultantów snu, a zwłaszcza Pani Weroniki, która naprawdę wie, co robi!

Nazywam się Paulina, jestem mamą 10-miesięcznej Zuzi. Moje dziecko bardzo dobrze się rozwija w aspekcie fizycznym, emocjonalnym i społecznym. Zuzia na co dzień dużo się śmieje, jest towarzyska i bardzo aktywna. Jedyny problem, jaki się u nas pojawia to kwestia snu Zuzi i w związku z tym aspektem poznałam Panią Weronikę.
    Od prawie dwóch miesięcy jestem w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym z Panią Weroniką. Na bieżąco dostaję informację o tym, co poprawić oraz w jaki sposób to zmienić a każda z tych rad jest uargumentowana. Pani Weronika przekazuje wiedzę w oparciu o doświadczenia, które ma ze swojej pracy zawodowej oraz życia prywatnego. Dla mnie bardzo cenne jest to, że sama ma dzieci, więc problemy o których rozmawiamy są również jej znane jako mamie. Dla mnie osobiście oprócz wiedzy i praktycznych informacji, niezwykle ważne jest też wsparcie i motywacja, którą zajmuje się Pani Weronika w kontekście wprowadzania nowych nawyków związanych ze snem. W trudniejszych momentach mogę do niej zadzwonić nie tylko po kolejną radę, ale również słowa otuchy – bardzo ważne w chwilach kryzysu.
    Zanim zostałam mamą wydawało mi się, że z perspektywy wielu aspektów funkcjonowania niemowlęcia, sen jest tym najprostszym. Dzieci jest zmęczone i zasypia (tak kiedyś myślałam) a teraz już wiem, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Dziecko musi nauczyć się snu o regularnych porach, szybkiego zasypiania, ponieważ jest to jeden z czynników wpływających na jego prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie. Jak u dorosłego. Mając tę wiedzę i obserwując trudności mojego dziecka, szczególnie doceniam pracę Pani Weroniki i innych konsultantów w dziedzinie snu. Myślę, że jest to równie cenna praca jak chociażby doradców laktacyjnych, którzy są o wiele bardziej popularni w Polsce. Mam nadzieję, że sytuacja wkrótce się zmieni i więcej mam będzie mogło korzystać
z pomocy konsultantów snu a zwłaszcza Pani Weroniki, która naprawdę wie, co robi!

Prezent dla Ciebie – całkowicie za darmo!

"5 kroków do snu"

  • Twoje dziecko nie chce spać?
  • Szukasz praktycznych wskazówek?
  • Mamy coś dla Ciebie!