Pytania i odpowiedzi

Dlaczego mamy wybrać właśnie Was?

Jesteśmy kompetentne, wiemy co robimy. Jesteśmy doświadczone, nie tylko w teorii, ale i praktyce. Problemy z usypianiem znamy z autopsji. Jesteśmy pozytywne i potrafimy motywować. A oprócz tego jesteśmy z Wielkopolski, więc możecie być pewni, że będzie solidnie i na czas! 🙂

Co to jest Test na Typ Rodzica?

Test na Typ Rodzica jest stworzony po to, aby pomóc Wam lepiej się przygotować do wychowywania dzieci. Diagnozuje Wasze mocne i słabe strony jako Rodziców. Podpowiada w jaki sposób wykorzystywać to, co przychodzi Wam z łatwością oraz równoważyć to, co jest trudne. Znajdziecie w nim również wiele wskazówek rozwojowych. I oczywiście konkretne wskazówki związane z podejściem do usypiania dzieci. Wynik Testu bardzo uwalnia myślenie o sobie, jako o rodzicu. I ułatwia bycie nim w zgodzie z samym sobą.

W jakiej formie otrzymamy Plan Zasypiania i kiedy?

Plan będzie do Was wysłany w formie PDF – bardzo ważne jest, żebyście podali poprawny adres e-mail 🙂 Czas oczekiwania na Plan zależy od tego, ile czasu zajmie Wam wypełnienie naszej ankiety diagnostycznej (lub kiedy znajdziecie czas na diagnozę telefoniczną – jeśli wybraliście pakiet, który ją zakłada).

Co to jest Plan Zasypiania?

Plan Zasypiania jest Waszym przewodnikiem ku łatwiejszym nocom. Znajdziecie w nim konkretne rady; jak stworzyć odpowiednie środowisko snu, o co zadbać, jak krok po kroku nauczyć dziecko zasypiać. W bezpiecznej atmosferze. Co ważne, Plan był tworzony przez wszystkich naszych specjalistów, dlatego jest kompleksowy. Stworzyłyśmy w nim “Drogę na skróty” dla tych, co nie mają czasu na więcej, tzw. “Fast pass” dla tych, co chcą szybko, ale dokładnie i “Full pass” dla tych, co lubią wiedzieć więcej.

Jakie macie doświadczenie w usypianiu dzieci?

Duże. Weronika (konsultantka snu) ma 3-kę dzieci, kursy pedagogiczne i psychologiczne oraz konkretną wiedzę dotyczącą usypiania. Od 2012 roku prowadzi bloga o usypianiu niemowląt i przepracowała już naprawdę wiele przypadków. Ania (psycholog dziecięcy) ma 4-kę dzieci i 1 wnuka, skończyła psychologię i pracuje w zawodzie od wielu lat. Doradza rodzicom na różnych polach, również tych związanych ze snem. Krystyna (dietetyk) ma 2-kę dzieci i wie naprawdę dużo o tym, jak ułożyć dietę, by spało się lepiej. Natomiast Magda (lekarz) przyjmowała już setki rodziców szukających recepty na sen i wie, na co zwrócić uwagę w kwestiach zdrowotnych. W naszych usługach łączymy dla Was nasze kompetencje.