Magdalena Urbanowicz

trener rozwoju osobistego

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom poznać lepiej siebie i odkryć swoją osobowość, a tym samym swój potencjał rodzicielski. Zrozumienie siebie – swoich ograniczeń i obszarów do rozwoju pomoże Ci lepiej przygotować się do roli Rodzica – Usypiacza. Poznasz te obszary osobowości, w których potrzebna będzie Twoja refleksja nad potrzebą rozwoju, aby sprawdzić się w roli rodzica, który dobrze uśpi swoją pociechę. Zastanawiasz się, czy jesteś w stanie nauczyć swoje dziecko spać? Każdy jest!

Dowiedz się jakim typem rodzica jesteś, a otrzymasz wskazówki do pracy – aby ulepszyć swoje umiejętności wychowawcze.

Prywatnie jestem mamą dorosłych córek. Młodsza miała duże problemy z zasypianiem. Po dwóch latach bezsennych nocy wreszcie udało mi się przespać pierwszą noc. Udało się dzięki wprowadzeniu zmian w moim własnym rozkładzie dnia i zmianie sposobu relaksu. Wierzę, że refleksja nad sobą, a przede wszystkim podjęcie zmiany intencjonalnej nad swoimi przyzwyczajeniami i przekonaniami pozwoli Ci poradzić sobie z problemem usypiania swojej pociechy.

Na co dzień pracuję z rodzinami, które chcą poznać lepiej swoje dzieci i siebie samych, jako rodziców. Tworzymy Mapę Osobowości Rodziny, aby zrozumieć, co nas różni, a w czym jesteśmy podobni do siebie. Mapa ukazuje również obszary, w których mogą powstać konflikty w rodzinie.

Badanie osobowości dziecka MMTIC® pomaga odkryć jego wrodzony potencjał i talenty. Tym samym wspiera w podjęciu decyzji co rozwijać, na jakie kółka zainteresowań posłać dziecko i jak stymulować jego rozwój.

Pomagam również nastolatkom wybrać szkołę i ścieżkę zawodową. Pracuję w oparciu o typologię MBTI® stosowaną w doradztwie rodzinnym w USA oraz badanie MMTIC® stosowane w edukacji amerykańskiej.

Magdalena Urbanowicz – Trener umiejętności społecznych, coach, doradca zawodowy, filolog-pedagog. Prowadzi warsztaty dla małżeństw, sesje coachingowe dla osób pragnących wprowadzić równowagę  między pracą zawodową, a życiem prywatnym (work&life balance) oraz tworzyć szczęśliwe związki. Pracując z młodzieżą diagnozuje ich potencjał osobowo-zawodowy, pomaga wybrać szkołę i przyszłą ścieżkę zawodową, wspiera w odkrywaniu talentów i powołania. Współpracuje ze Strefą Rodziny, Akademią Miłości, SPCH w Poznaniu, wykładowca na  WSPiA, prowadzi seminaria dla studentów Uniwersytetu Medycznego.

Ukończyła studia podyplomowe na UAM w 2006 r. na specjalności Doradztwo Personalne i Zawodowe, a następnie szkoliła się w Anglii (Oxford Psychological Press), Danii (Copenhagen Leaderspih Center), Irlandii (Career Decisions Irland).

Trener i praktyk narzędzia MBTI® stosowanego w poradnictwie rodzinnym w USA oraz jedyny konsultant w Polsce pracujący w oparciu o narzędzie diagnozujące osobowość dziecka  – MMTIC® – stosowane w edukacji amerykańskiej.

Shopping Cart
Scroll to Top