Weronika Pomin

Weronika Pomin, konsultantka snu

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom nauczyć dzieci dobrze spać. Aby cała rodzina była wyspana, radosna i miała siły na codzienne przygody. Jako doświadczona konsultantka snu przeprowadzę Cię przez proces nauki samodzielnego zasypiania Twojego dziecka. Jako szkoleniowiec pomogę Ci uporać się z błędami w usypianiu. Jako mama trójki dzieci zrozumiem Twoją historię, bo sama też tam byłam.

Pomagam rodzinom odzyskać sen, bo sama 6 lat temu przez brak snu funkcjonowałam jak zombie. W 2012 roku w desperacji przeczytałam tony książek, artykułów naukowych i założyłam pierwszego bloga o usypianiu dzieci w Polsce. Udało mi się nauczyć spać moje dzieci, a później dzieci czytelników. Tobie też się uda!

Pierwszy raz uświadomiłam sobie, że to jest to co chcę robić, kiedy usłyszałam o epidemii braku snu. O jego konsekwencjach dla rodziców – braku równowagi,  oddalaniu się od siebie wyczerpanych rodziców, niechęci do posiadania większej ilości dzieci. O jego konsekwencjach emocjonalnych – wypaleniu, niecierpliwości, depresji, braku radości życia. I o jego konsekwencjach dla dzieci – chorobach, problemach emocjonalnych, problemach ze skupieniem uwagi, zaburzeniach rozwoju. Czas to zmienić. Wierzę, że każdy zasługuje na sen, dlatego bardzo chcę pomóc Ci go odzyskać. Dołącz do nas! Daj sobie i swojemu dziecku szansę 🙂

 

Weronika Pomin – od 2012 prowadzi pierwszy w Polsce blog o usypianiu niemowląt. Przeczytała tony książek i badań, raportów i artykułów o usypianiu dzieci. Konsultowała wielu czytelników, pomagała zarówno rodzicom niemowlaków, jak i rodzicom kilkulatków odzyskać sen. A odzyskiwały go nie tylko dzieci, ale i całe rodziny.

Certyfikowany trener biznesu, prowadzi warsztaty dla mam i wystąpienia o śnie dzieci. Z wykształcenia filolog ze specjalizacją pedagogiczną i specjalista stosunków międzynarodowych. Zanim postanowiła pomagać rodzinom na pełen etat pracowała w mediach, Public Relations i Human Resources dużych korporacji. Potrafi więc rozmawiać z ludźmi 🙂

Prywatnie szczęśliwa żona Piotra i mama trójki przesypiających noce dzieci – 2 letniego Jasia, 4 letniej Alicji i 7 letniego Michała.

Prezent dla Ciebie – całkowicie za darmo!

"5 kroków do snu"

  • Twoje dziecko nie chce spać?
  • Szukasz praktycznych wskazówek?
  • Mamy coś dla Ciebie!