Weronika Pomin

Weronika_Pomin_founder_zasypiamy

Weronika Pomin, założycielka Zasypiamy.pl

 

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom nauczyć dzieci dobrze spać. Aby cała rodzina była wyspana, radosna i miała siły na codzienne przygody. 

 

 

Jako szkoleniowiec pomogę Ci uporać się z błędami w usypianiu. Jako mama czwórki dzieci zrozumiem Twoją historię, bo sama też tam byłam.

 

 

Pomagam rodzinom odzyskać sen, bo sama 7 lat temu przez brak snu funkcjonowałam jak zombie. W 2012 roku w desperacji przeczytałam tony książek, artykułów naukowych i założyłam pierwszego bloga o usypianiu dzieci w Polsce. Udało mi się nauczyć spać moje dzieci, a później dzieci czytelników. Tobie też się uda!

 

 

Pierwszy raz uświadomiłam sobie, że chcę pomóc rodzicom, kiedy usłyszałam o epidemii braku snu

 

O jego konsekwencjach dla rodziców – braku równowagi,  oddalaniu się od siebie wyczerpanych rodziców, niechęci do posiadania większej ilości dzieci

 

O jego konsekwencjach emocjonalnych – wypaleniu, niecierpliwości, depresji, braku radości życia.

I o jego konsekwencjach dla dzieci – chorobach, problemach emocjonalnych, problemach ze skupieniem uwagi, zaburzeniach rozwoju. 

 

Czas to zmienić. Wierzę, że każdy zasługuje na sen, dlatego bardzo chcę pomóc Ci go odzyskać. Dołącz do nas! Daj sobie i swojemu dziecku szansę 🙂

 

 

 

Weronika Pomin – od 2012 prowadzi pierwszy w Polsce blog o usypianiu niemowląt. Przeczytała tony książek i badań, raportów i artykułów o usypianiu dzieci. Konsultowała wielu czytelników, pomagała zarówno rodzicom niemowlaków, jak i rodzicom kilkulatków odzyskać sen. A odzyskiwały go nie tylko dzieci, ale i całe rodziny.

 

Certyfikowany trener biznesu, prowadzi warsztaty dla mam i wystąpienia o śnie dzieci. 

 

Prywatnie szczęśliwa żona Piotra i mama czwórki dzieci – 5 miesięcznej Helenki, 3 letniego Jasia, 5 letniej Alicji i 8 letniego Michała.

Prezent dla Ciebie – całkowicie za darmo!

"5 kroków do snu"

  • Twoje dziecko nie chce spać?
  • Szukasz praktycznych wskazówek?
  • Mamy coś dla Ciebie!