Ebook o usypianiu niemowląt

czyli przygotowanie do samodzielnego zasypiania
łagodnie, stopniowo i bez wypłakiwania

Ebook stworzony dla rodziców oczekujących dziecka i rodziców Maluszków od urodzenia do 5 miesiąca życia.

Dlaczego tak? Bo wtedy najłatwiej wprowadzić podstawy zdrowego snu. Jeśli masz starsze dziecko - sprawdź nasz kurs online.

Zobacz opinie klientów

usypiaj pewna działań

Poznaj 50 wskazówek, które ułatwią Ci usypianie Twojego Maluszka. Cobyś też mogła się wyspać.

oszczędź swój czas

Żebyś zamiast gorączkowego przeglądania grup na FB i czytania sprzecznych porad, mogła wdrożyć te sprawdzone - od razu.

uniknij błędów

Bo po co je popełniać, skoro napisaliśmy Ci, jak ich uniknąć? A jak już są - to będziesz wiedziała co i jak zmienić. Bez płaczu.

odzyskaj wolne wieczory

Wieczory nie muszą równać się wielogodzinnemu usypianiu płaczącego maluszka. Spróbuj odzyskać trochę balansu i czasu na wieczorny odpoczynek.

Co dla Ciebie mamy?


Wszystko, co musisz wiedzieć o usypianiu przed porodem i w 5 pierwszych miesiącach życia. Zadbaj o sen już od pierwszych dni!


Czytaj ebook i planuj sen swojego dziecka z zeszytem ćwiczeń (workbookiem). Pamiętaj, żeby sięgnąć do planerów: Dzienniczka snu, Dzienniczka postępów, Planu Dnia, Oznak senności oraz Rytuałów - zasypiania i przed drzemką. Pomogą Ci wprowadzić wiedzę o śnie 🙂

To już drugie wydanie naszego bestsellerowego ebooka
- uzupełnione o dodatkowe wskazówki!
Ponad 6000 sprzedanych egzemplarzy - przeczytaj i Ty!

Opinie klientów

Jak bardzo żałuję, że tak późno go przeczytałam. Wszystko zrobiliśmy źle od początku i Tatuś ma od 5 miesięcy wolne wieczory, a je grzęznę w sypialni... Gdybym to przeczytała przed porodem... 🙁
Bardzo konkretne i merytoryczne treści, a nie jakieś lelum polelum...
Fajne są te przykłady które podajesz np. ten z trzymaniem ręki pod główką, nikt o tym nigdy nie wspomniał, a to jest tak bardzo prawdziwe!
Agnieszka
Mama Marysi
Kocham Panią! Moje 4 miesięczne dziecko nareszcie zasypia bez bujania, noszenia na rękach, w chuście, itd. Już zwątpiłam w wolne wieczory, a tu proszę! Nie wiem, co ze sobą zrobić w tym wolnym, wieczornym czasie 😅
Iza
Mama Blanki
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo spodziewałam się typowego poradnika, a tu okazało się, że wszystko jest opisane krok po kroku i to w taki sposób, że zachęca do dalszej lektury ❤️ polecam zrobić test osobowości rodzica - ja jestem rodzicem odkrywcą 😎
Agnieszka
Mama 4ki dzieci
Niby wydaje Ci się, że wiesz jak uśpić własne dziecko, ale okazuje się, że nie do końca 😮 i mega się cieszę, że powstał taki e-book z cennymi naprawdę cennymi radami, bo ułatwiło mi to usypianie syna ❤️
Kasia
Mama Tymka
Ponad dwa tygodnie od zakupu ebooka, moje dziecko potrafi samo zasypiać, nie muszę go bujać na rękach, noce są rewelacyjne ( z pobudek co godzinę wyszliśmy na 2 pobudki co 3 godziny). Dopiero po przeczytaniu ebooka dowiedziałam się ile błędów popełniamy i stopniowo wprowadzaliśmy pewne zmiany, a przede wszystkim zaczęliśmy dokładnie obserwować co na naszego synka działa. Dzisiaj mogę powiedzieć z rękę na sercu, ze uratowała nam Pani noce 😁 Ogromne Dziękuję ~ od wyspanych, szczęśliwych rodziców ❤️
Klaudia
Mama Frania
Ebook kupiłam już w ciąży, od początku stosowaliśmy się do rad. Młody jednak twardy i nieodkładalny, już traciłam nadzieję. Aż nagle, gdy miał 5,5 msc spróbowałam odłożyć - 30 minut się kręcił i zasnął! Teraz kolejny miesiąc i zasnął sam w 13 minut! 🥳❤️ w nocy potrafi się obudzić, pośpiewać sobie aaaa i też zasnąć. Zeszliśmy do jednej pobudki na karmienie w nocy. Cierpliwość popłaca ❤️ super ebook, dziękuję!
Monika
Chciałabym podziękować, bo wszystko jeśli chodzi o ogarnięcie snu Młodego, zaczęło się od Pani ebooka. Po rytuałach odkładam na plecy, on się układa w jakiej pozycji mu wygodnie i śpi do rana 😇 samodzielne zasypianie na drzemki przyszło trochę później, ale też już mamy to! Uważam, że nie tylko dobrze odbiło się na dziecku, jest mniej marudny w ciągu dnia, ale również my rodzice jesteśmy wyspani 😍 dziękuję!
Justyna
Będę polecać ❤️ moje dziecko super śpi i każdy pyta jakim cudem! Dzięki bardzo!
Ada
Bardzo przydatny ebook, mnóstwo fajnych porad, które już wcielamy w życie 🙂 dziękuję!
Magda
Jestem bardzo miło zaskoczona, super ebook! Bardzo konkretny i rzeczowo napisany, metoda jest super, nie narzuca też jakiegoś strasznego reżimu. Bardzo ciekawy ebook, naprawdę. Tak przyjemnie się go czyta, bez stresu i takiego bata nad głową. ❤️
Ania
Może zabrzmi to niewiarygodnie, ale sen dziecka jest naprawdę ważną kwestią w życiu rodziny. Jeśli pojawiają się z tym problemy, to wpływa to negatywnie nie tylko na funkcjonowanie dziecka, które staje się drażliwe, marudne i skore do płaczu, ale też i całej rodziny. Rodzice są zmęczeni i równie niewyspani, co dziecko. Dodatkowo stają się nerwowi już na samą myśl o usypianiu dziecka i czekającej ich nocy. W tej sytuacji naprawdę warto zwrócić się o fachową pomoc.
Ania
Mama Piotrka
Dzięki Weronice wprowadziliśmy do naszego życia stały plan dnia, rutynę przedsenną i inne ważne aspekty zdrowego snu. Pozbyliśmy się smoczka - który jak się potem okazało, nie pomagał w zasypianiu, a tylko przeszkadzał. Metody usypiania, które proponuje Weronika są łagodne i absolutnie nie mają nic wspólnego z Cry It Out. Obecnie synek zasypia sam w swoim łóżeczku, dosłownie w kilka minut, bez żadnych "wspomagaczy" typu suszarka czy smoczek.
Elwira
Mama Selimka
Szczerze polecam ebook! Tematy w nim poruszane wiele mi wyjaśniły i pozwoliły inaczej spojrzeć na sen mojego malucha. Dzięki rytuałom zasypiania udało mi się pierwszy raz uśpić syna od razu w łóżeczku, a nie na rękach! Dużo pracy jeszcze przede mną i mężem, ale oboje jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni na usypianie syna bez płaczu i ciągłego noszenia na rękach, aż do zaśnięcia.
Joanna
Wczoraj zakupiłam ebook, dziś wdrażamy w życie. Dwa razy jak narazie udało mi się wyczuć moment, kiedy dziecko jest senne, a nie śpiące. Ale co najważniejsze, wieczorem moja 3-miesięczna córeczka zasnęła sama! Córeczka patrzyła w jeden punkt "do ślepej wsi", wyszłam z pokoju nastawiając się na to, że za chwilę tam wrócę, bo będzie płacz. Ale tak się nie stało. Pierwszy raz nie musiałam się skradać, żeby trzeszcząca podłoga jej nie obudziła. Dziękuję! ❤️
Karolina
Kupiłam Państwa ebook "Jak uśpić dziecko". Popełniłam wiele błędów, które teraz naprawiam. Wczoraj wieczorem moja 3-miesięczna córeczka zasnęła sama! To był jej trzeci raz. Dziękuję! ❤️
Kasia
To jedyny ebook, który warto przeczytać. Fakt, że zastosowanie rad zajmuje trochę czasu i wymaga cierpliwości...ale po 5 miesiącach dziecko zasypia dokładnie tak, jak napisali. Polecam.
Sabina
Chcę podziękować, że istnieją tacy ludzie, jak Pani - nauczyła mnie Pani jak układać do snu i jak wyglądać mają rytuały. Niestety nie mam się od kogo uczyć i polecono mi Panią. I jak wykupiłam ebook to totalnie się u mnie wszystko zmieniło. Wcześniej był duży problem z układaniem do snu nocnego, potrafiła zasnąć 1:00/2:00 co mnie wykańczało, bo wstając w nocy co 2h zwalało mnie z nóg. Ale jak zaczęłam stosować metody z ebooka to byłam w szoku, że tak się da 😍 Dziękuję jeszcze raz! ❤️
Roksana
Nasz syn zasypia od tygodnia sam. Odbijamy, odstawiamy do dostawki w zaciemnionym pokoju i zasypia. Czasem dajemy smoczek na okres płytkiej fazy snu, później go wyciągamy i śpi o 19:00, 6-7h. Później 2 pobudki, ale nadal śpi po 2,5-3h do rana. 😃 Wielkie dzięki za ebook i za tą wiedzę, usystematyzowała ona cały proces. To super wprowadzenie do NSZ.
Maciej

Wybierz opcję dla siebie

Naprawdę nie musi tak być, że Twoje dziecko budzi się co godzinę w nocy.  Możesz mu pomóc.

Pakiet na start

Ebook + workbook + 6 planerów
99
49
 • Ebook - 70 stron wiedzy, ale podanej łatwo,
  nie uśniesz czytając.
  Ps.Jakby co w 5 rozdziale jest ekstrakt.
 • Workbook - 30 stron praktyki,
  bo praktyka czyni mistrza.
 • 6 pięknych i praktycznych planerów,
  żebyś mogła sobie wszystko rozpisać
  (napisaliśmy Ci jak).
mini

Pakiet
z audiobookiem

Ebook + workbook + 6 planerów + audiobook
148
79
 • Audiobook "Jak uśpić dziecko" - godzinne nagranie ebooka z wygodnym podziałem na rozdziały.
 • Ebook - 70 stron wiedzy, ale podanej łatwo,
  nie uśniesz czytając.
  Ps.Jakby co w 5 rozdziale jest ekstrakt.
 • Workbook - 30 stron praktyki,
  bo praktyka czyni mistrza.
 • 6 pięknych i praktycznych planerów,
  żebyś mogła sobie wszystko rozpisać
  (napisaliśmy Ci jak).
wygodny

Pakiet
komfortowy

Ebook + workbook + 6 planerów + audiobook + test i raport osobowości rodzica
277
99
 • Test osobowości rodzica - żebyś poznała swoje supermoce rodzicielskie.
  Uwaga! Tu nie ma złych typów rodziców, są tylko różne. Poznasz, docenisz i nauczysz się wykorzystywać swój.
  Wartość: 129 zł
 • Raport osobowości rodzica - 15 stron konkretnych wskazówek wychowawczych dopasowanych do Twoich naturalnych predyspozycji - w tym dodatkowe wskazówki dt. usypiania.
 • Audiobook "Jak uśpić dziecko" - godzinne nagranie ebooka z wygodnym podziałem na rozdziały.
 • Ebook - 70 stron wiedzy, ale podanej łatwo,
  nie uśniesz czytając.
  Ps.Jakby co w 5 rozdziale jest ekstrakt.
 • Workbook - 30 stron praktyki,
  bo praktyka czyni mistrza.
 • 6 pięknych i praktycznych planerów,
  żebyś mogła sobie wszystko rozpisać
  (napisaliśmy Ci jak).
polecany

Pakiet
premium

Ebook + workbook + 6 planerów + audiobook + test i raport osobowości rodzica + kurs online "Jak nauczyć dziecko spać"
566
389
 • Kurs online "Jak nauczyć dziecko spać?" - 6 modułów video, 26 bonusów (mini video+PDF)- plan działania od urodzenia do 3 roku życia, do wdrażania od razu. Dostęp roczny.
 • Test osobowości rodzica - żebyś poznała swoje supermoce rodzicielskie.
  Uwaga! Tu nie ma złych typów rodziców, są tylko różne. Poznasz, docenisz i nauczysz się wykorzystywać swój.
  Wartość: 129 zł
 • Raport osobowości rodzica - 15 stron konkretnych wskazówek, Twoje mocne strony i te potencjalnie mniej mocne. Są w nim też dodatkowe wskazówki dt. usypiania.
 • Audiobook "Jak uśpić dziecko" - godzinne nagranie ebooka z wygodnym podziałem na rozdziały.
 • Ebook - 70 stron wiedzy, ale podanej łatwo,
  nie uśniesz czytając.
  Ps.Jakby co w 5 rozdziale jest ekstrakt.
 • Workbook - 30 stron praktyki,
  bo praktyka czyni mistrza.
 • 6 pięknych i praktycznych planerów,
  żebyś mogła sobie wszystko rozpisać
  (napisaliśmy Ci jak).
VIP

Ceny promocyjne obowiązują do odwołania.

Po co Ci do tego ebooka test osobowości rodzica?

Dowiesz się jak wykorzystać swoje supermoce rodzicielskie (i je poznasz!) do usypiania swojego dziecka!

Po urodzeniu dziecka zmienia się wiele – to już pewnie wiesz, albo zaraz się dowiesz. Jednak pewne rzeczy się nie zmieniają – Twoja osobowość zostanie ta sama. I będzie wpływać na Twój sposób wychowania dziecka. W tym na usypianie. Zdecydowanie warto wiedzieć jak wspierać dziecko w rozwoju i na co zwracać uwagę w swoim zachowaniu. 

Raport, który dostaniesz po teście, powie Ci jak najlepiej wdrażać wskazówki z ebooka o usypianiu. I bardzo Ci się przyda w budowaniu relacji ze swoim dzieckiem ❤

Zastanawiasz się, czy to niespanie po prostu nie przejdzie?

Myślisz, żeby przeczekać bez zmieniania czegokolwiek?
Możesz to zrobić, ale zastanów się, jak brak snu i to, że nie masz czasu na nic, wpływa na Twoje bycie rodzicem.
Czy tak to sobie wyobrażałaś? Może warto spróbować coś zmienić? Zmiana jest w zasięgu możliwości.

Autorzy ebooka

Ebook jest idealny do wdrożenia zdrowej higieny snu i zadbania o fundamenty samodzielnego zasypiania od samego początku. Jeśli jednak Twoje dziecko jest starsze niż rekomendowany dla ebooka wiek (0-5 miesięcy), to polecamy Ci kurs online. O kursie dowiesz się więcej tutaj.

Realizujemy się dzięki zaufaniu

Przewiń do góry