Kurs online

Jak nauczyć dziecko spać?

czyli samodzielne zasypianie krok po kroku


bez wypłakiwania

Poprowadzę Cię za rękę w trakcie nauki samodzielnego zasypiania i będziesz mogła pytać, jeśli w jakimś momencie utkniesz. Naprawdę warto przerobić ten kurs! Jak przeczytasz w opiniach: "To najlepiej wydane pieniądze na synka!".

Zobacz opinie


Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby łagodnie nauczyć Twoje dziecko zasypiać samodzielnie.

wygodny

Kurs w 6 modułach - w każdym video do obejrzenia lub tylko przesłuchania (na komputerze, tablecie i na komórce). Dla ułatwienia - najważniejsze wiadomości do pobrania i gotowe plany do wydrukowania 🙂

krok po kroku

6 modułów - każdy ważny. Przerabiasz jeden, wdrażasz i idziesz dalej. Przez to, że kurs jest krok po kroku - jest łatwiejszy do wprowadzenia. Program ułożony jest przez specjalistkę od szkoleń po to, by było Ci prościej.

konkretny

Wszystko, co musisz wiedzieć o nauce samodzielnego zasypiania bez wypłakiwania. Plany dnia, rytuały, smoczek/odstawianie, zasypianie przy piersi, zasypianie w wózku i na rękach, częste nocne pobudki, krótkie drzemki - o wszystkim Ci powiemy. I na końcu Twoje dziecko będzie zasypiało samo.

bezpieczny

Ułożony we współpracy z psychologiem dziecięcym, lekarzem pediatrą, dietetykiem i coachem rodzinnym. To metoda nauki samodzielnego zasypiania, którą naprawdę możesz bezpiecznie wdrożyć.

Co znajdziesz w kursie online o usypianiu?


Spokój. Poczucie, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś, żeby nauczyć swoje dziecko spać bez wypłakiwania.


Przekazuję Ci moją wiedzę i doświadczenie zdobywane przez 10 lat. Konkretne wskazówki podane bez presji. Zrobisz z tym, co tylko zechcesz - wdrożysz w całości lub części. Ale będziesz już wiedziała jak.


Kurs jest najlepszy dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia.

kurs online usypianie dzieci krok po kroku
kurs online usypianie dzieci krok po kroku

Zobacz, jak wygląda platforma kursowa
- obejrzyj video

Poznaj plan kursu online

Moduł 1 - Zrozum sen swojego dziecka

w nim m.in.:

 • jak wykorzystać odkrycie noblistów do usypiania
 • kiedy wychodzić na spacery
 • jak i jak długo dzieci śpią
 • jak nauczyć się obserwować swoje dziecko
 • 1, 2, 3…ziew
 • praktyczne ćwiczenia

Moduł 2 - Sprawdź z czym zaczynasz!

w nim m.in.:

 • psycholog dziecięcy o usypianiu
 • jak zdrowie wpływa na sen – od pediatry
 • o co zadbać, by dziecku spało się lepiej?
 • o co chodzi z tryptofanem?
 • jak oswoić łóżeczko
 • praktyczne ćwiczenia
kurs online usypianie dzieci krok po kroku

Moduł 3 - Elastycznie zaplanuj sen

w nim m.in.:

 • co to jest planowanie gumowe?

 • czego nie robić w planie dnia maluszka?

 • jak poradzić sobie z wczesnymi pobudkami?
 • jak poradzić sobie z nocnymi pobudkami?
 • zasypianiowe wyzwania (do 2 roku życia).

  przykładowe Plany Dnia na każdy miesiąc.

Moduł 4 - Stwórz rytuały warte powtarzania

w nim m.in.:

 • co chodzi z tymi rytuałami?
 • jak pokochać ten wspólny czas?
 • jak ułożyć rytuały zasypiania dla niemowlaka i starszaka? +przykłady
 • jak rozróżnić rytuały przed drzemką i wieczorem? +przykłady

Moduł 5 - Łagodne metody samodzielnego zasypiania

w nim m.in.:

 • jak usypiać noworodka?
 • jak nauczyć zasypiania niemowlaka?
 • jak nauczyć zasypiania starszaka?
 • jak wydłużyć drzemki?
 • jak rozstać się ze smoczkiem?
 • jak ograniczyć nocne pobudki?
 • jak nauczyć zasypiania bez potrzeby ruchu i ssania?

Moduł 6 - Choroby, skoki rozwojowe i spółka

w nim m.in.:

 • choroby, ząbkowanie i skoki rozwojowe
 • jak usypiać na wyjazdach i wakacjach
 • kiedy wprowadzać zmiany w usypianiu?
 • wpływ osobowości rodzica na usypianie rodzice jako team – tata też potrafi
 • najczęstsze problemy + konkretne wskazówki
kurs online usypianie dzieci krok po kroku

Moje podejście do usypianiaWierzę, że każdy zasługuje na sen. Chcę mówić głośno o tym, że zostając rodzicem nie skazujemy siebie na wieczne niewyspanie i że można w łagodny sposób uczyć dzieci samodzielnego zasypiania. Stopniowo, bez wypłakiwania i presji. Zależy mi na macierzyństwie bez porównań, podchodzącym z szacunkiem do każdej mamy. I jej historii.


Jedna za chwilę wraca do pracy i potrzebuje szybko odzyskać sen, by móc ze spokojem zacząć nowy rozdział i nie martwić się o niewyspane dziecko (i siebie śpiącą przy biurku). Kurs jest tak stworzony, że pomoże jej szybko wprowadzić zmiany.


Inna trochę stoi w rozkroku, bo coś by chciała zmienić, ale tak naprawdę nie wszystko. Bo lubi to miękkie ciałko czasami przytulone i ślinę skapującą po piersi. Chce tylko trochę popoprawiać - i ona znajdzie pomoc w kursie.


A jeszcze inna? Tak naprawdę marzy o chwili dla siebie. Wieczorem, z książką. Albo o wyjściu bez dziecka ze spokojną głową, ze położy je spać ktoś inny - bo umie już zasypiać bez mamy.


Bez względu na to, czy jesteś jedną z nich, czy też Twoja historia jest inna - jeśli chcesz dowiedzieć się jak łagodnie uczyć samodzielnego zasypiania - ten kurs jest dla Ciebie.

Opinie klientów

Syn nie potrafił zasypiać inaczej niż bujany na rękach i w nocy budził się co pół godziny. Nadal działam w tym temacie, ale jest znacznie lepiej. Wiem jak ma wyglądać odpowiednia higiena snu, wprowadziłam rytuały. Dziękuję za ten kurs! W końcu śpię więcej, niż 3 godziny na dobę!
Agnieszka
Kupiłam kurs i przerobiłam w 2 dni 🙂 super skondensowana dawka wiedzy! Dopiero zaczynam i wiem że to będzie długa droga, ale dzięki Tobie mam już plan działania☺️ moje dzieci są nauczone spać w dzień w ruchu, a w nocy przy piersi, więc mamy nad czym pracować 🙈 mi najbardziej podobają się te sposoby wprowadzania zmian małymi kroczkami. Wydaje mi się, że dzięki temu zrobimy to bezboleśnie. Dla mnie super są też propozycje rytuałów. Wdrażamy od razu 🙂 Ja zanim kupiłam kurs to przekopałam cały internet i zastanawiałam się czy w ogóle dowiem się czegoś nowego, no i miło się zaskoczyłam 🙂
Kasia
Mama Bliźniaków
Jak bardzo żałuję, że tak późno go przeczytałam. Wszystko zrobiliśmy źle od początku i Tatuś ma od 5 miesięcy wolne wieczory, a je grzęznę w sypialni... Gdybym to przeczytała przed porodem... 🙁
Bardzo konkretne i merytoryczne treści, a nie jakieś lelum polelum...
Fajne są te przykłady które podajesz np. ten z trzymaniem ręki pod główką, nikt o tym nigdy nie wspomniał, a to jest tak bardzo prawdziwe!
recenzja jak uspic dziecko
Agnieszka
Mama Marysi
Plan zasypiania krok po kroku nie jest łatwy i wymaga czasu. Nie ma efektów z dnia na dzień, ale sumienne stosowanie się do wskazówek sprawia, ze plan zadziała, naprawdę!
Warto – dla spokojnej, wyspanej głowy i spokojnego bobasa. Polecam w 100%!
Ola
Mama Tymka
Kocham Panią! Moje 4 miesięczne dziecko nareszcie zasypia bez bujania, noszenia na rękach, w chuście, itd. Już zwątpiłam w wolne wieczory, a tu proszę! Nie wiem, co ze sobą zrobić w tym wolnym, wieczornym czasie 😅
Iza
Mama Blanki
Bardzo polecam kurs Weroniki! Mój maluch od urodzenia jest dość oporny na zasypianie. W pewnym momencie poczułam, że sama dalej nie dam rady. Kurs pozwolił mi na prawdę inaczej spojrzeć na sen dziecka i na jego potrzeby. Zrozumieć,ze to ciągłe procesy i zmiany a nie linia prosta. Dzięki temu, już samo podejście do zasypiania dużo zmienia. Dotyczy to zarówno zasypiania na noc jak i drzemek. Jest tu dużo wartościowych materiałów, informacje od psychologa i pediatry. Weronika to prawdziwy diament ! Jest zawsze do Waszej dyspozycji, odpowiada na każde pytania, nawet te oczywiste, rozwiewa wątpliwości i przede wszystkim uspokaja . Zmiany wprowadza się delikatnie a efekty przychodzą bardzo szybko 🙂 Polecam każdemu rodzicowi ponieważ sen dziecka to doprawdy głęboki temat!
Magda
Mama Stasia
Dzięki Weronice wprowadziliśmy do naszego życia stały plan dnia, rutynę przedsenną i inne ważne aspekty zdrowego snu. Pozbyliśmy się smoczka - który jak się potem okazało, nie pomagał w zasypianiu, a tylko przeszkadzał. Metody usypiania, które proponuje Weronika są łagodne i absolutnie nie mają nic wspólnego z Cry It Out. Obecnie synek zasypia sam w swoim łóżeczku, dosłownie w kilka minut, bez żadnych "wspomagaczy" typu suszarka czy smoczek.
Elwira
Mama Selimka
Potwierdzam kurs jest super. Ogromna dawka porad, więc można dopasować do swojego dziecka, bo wiadomo, że każde jest inne i na każde działają inne sposoby. A co najważniejsze jest skuteczny, a ja bardzo potrzebuje żeby mój niemowlak spał, po pierwsze pozytywnie wpływa to na jego rozwój, po drugie mam czas dla pozostałych dzieci i pracę. Kto ma problem ze spaniem malucha spokojnie może sięgnąć po ten kurs i na pewno znajdzie w nim rozwiązanie swojego problemu.
opinia
Joanna
Mama 5 dzieci
Było tak: usypianie starszego (2 lata) leżąc przy nim aż nie zaśnie, a młodszego (wtedy 8-9 mies) tylko przy piersi i w wózku, wiele pobudek młodszego w pierwszej części nocy, najgorzej jak zdarzały się w momencie usypiania starszego, to był dramat, nie rozdwoję się. Teraz: jest cudownie, obaj śpią całą noc, nie ma problemów z zaśnięciem! Najbardziej podobała mi się chyba Twoja postawa co do tego usypiania, to że jak taki mentor dajesz siłę psychiczną do podjęcia się tego zadania nauczenia samodzielnego usypiania 🙂 Dziękuję, dziękuję, dziękuję! To najlepiej wydane pieniądze na synka oprócz benzyny na wymarzoną porodówkę 😀
Weronika
Kurs jest świetnym z źródeł wiedzy dla rodziców, którzy są zmęczeni ciągłymi pobudkami, usypianiem na rękach czy przy piersi. Weronika (i inni specjaliści) w materiałach tłumaczą, jak wygląda sen małego dziecka, co może mu w nim przeszkadzać, jak stworzyć dobre i bezpieczne warunki dla malucha, a o tym nie mówi się wcale tak dużo. Same metody samodzielnego zasypiania dziecka też są bardzo łagodne, a co wydaje mi się mega ciekawe, dostępny jest tu test osobowości rodzica, który pomaga dostosować te wszystkie informacje do siebie i swojej rodziny 😁 Myślę, że może to być też fajny prezent dla przyszłych rodziców 🙂
opinia
Ania
Mama Franki

Wybierz opcję dla siebie

Pakiet basic

kurs online
289 zł
 • 6 modułów w formie prezentacji video
  i takich, w którym wszystko Ci
  wytłumaczę. Same konkrety,
  wiem, że nie masz ani czasu, ani siły.
 • 26 bonusów - od psychologa, pediatry, dietetyka, checklisty, planery
  i wszystko to, co sprawia,
  że uczymy się łatwiej.
 • Dostęp do kursu online na cały rok,
  żebyś bez problemu mogła wrócić
  i sprawdzić potrzebne informacje.

Pakiet full

kurs online + test osobowości rodzica
Dzięki testowi dowiesz się jak wykorzystać
swoje supermoce do usypiania.
418
349 zł
 • 6 modułów w formie prezentacji video
  i takich, w którym wszystko Ci
  wytłumaczę. Same konkrety,
  wiem, że nie masz ani czasu, ani siły.
 • Dostęp do kursu online na cały rok,
  żebyś bez problemu mogła wrócić
  i sprawdzić potrzebne informacje.
 • 26 bonusów - od psychologa, pediatry, dietetyka, checklisty, planery
  i wszystko to, co sprawia,
  że uczymy się łatwiej.
 • Test osobowości rodzica - żebyś poznała swoje supermoce rodzicielskie.
  Uwaga! Tu nie ma złych typów rodziców, są tylko różne. Poznasz, docenisz i nauczysz się wykorzystywać swój.
  Wartość: 129 zł
 • Raport osobowości rodzica - 15 stron konkretnych wskazówek, Twoje mocne strony i te potencjalnie mniej mocne. Plus dodatkowe wskazówki dt. usypiania.
polecany

Pakiet premium

konsultacje 1:1 + kurs online + testy osobowości
rodzica. Idealny wybór, jeśli czujesz, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia.
1147
689 zł
 • 6 modułów w formie prezentacji video
  i takich, w którym wszystko Ci
  wytłumaczę. Same konkrety,
  wiem, że nie masz ani czasu, ani siły.
 • 26 bonusów - od psychologa, pediatry, dietetyka, checklisty, planery
  i wszystko to, co sprawia,
  że uczymy się łatwiej.
 • Dostęp do kursu online na cały rok,
  żebyś bez problemu mogła wrócić
  i sprawdzić potrzebne informacje.
 • 2 x Test osobowości rodzica - uwaga! Tu nie ma złych typów rodziców, są tylko różne. Poznasz i docenisz swój.
  Wartość: 258 zł
 • Raporty osobowości dla obojga rodziców - sprawdź, czy się uzupełniacie i komu będzie łatwiej położyć maluszka spać
 • 3 x konsultacja snu (do 30 minut) poprzedzona kwestionariuszem sennych problemów
  lub 2 x konsultacja snu + 1 x konsultacja z psychologiem dziecięcym.
  Wartość: 600 zł

Dostaniesz też wsparcie!

Każda kursantka może zadawać pytania dotyczące kursu i jego wdrażania.

Masz pytanie dotyczące kursu i utknęłaś? Nie wiesz, co zrobić dalej? Nie martw się - możesz wysłać maila bezpośrednio do Weroniki, autorki kursu i dostaniesz odpowiedź 🙂 A dodatkowo, jeśli będziesz chciała dokładnie omówić swoją sytuację - będziesz mogła umówić się na konsultację 1:1 w niższej cenie - tylko dla kursantek.

Autorzy kursu online

Czy to zadziała? Tak!

Kurs jest przemyślanym procesem – wprowadź w życie nasze wskazówki i doświadcz poprawy snu w swoim domu. 

Realizujemy się dzięki zaufaniu

REGULAMIN / POLITYKA PRYWATNOŚCI / POLITYKA COOKIES / COPYRIGHT 2019-2022 ZASYPIAMY.PL