KURS ONLINE

Jak nauczyć dziecko spać?

czyli samodzielne zasypianie krok po kroku

bez wypłakiwania

Jedyny tak kompleksowy kurs w Polsce. Od 2012 roku pomagamy rodzicom nauczyć dzieci spać.

Deprywacja snu kosztuje bardzo wiele - obniżona odporność i częstsze choroby, marudność, frustracja, problemy z jedzeniem. To tylko niektóre z konsekwencji niedoboru snu. Nie czekaj już dłużej.

Pomożemy Ci nauczyć Twoje dziecko lepiej spać.

Zobacz opinie o kursie


Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby łagodnie nauczyć Twoje dziecko zasypiać samodzielnie.

Dziecko, które za mało śpi częściej choruje, jest rozdrażnione i nerwowe. Pomóż mu lepiej spać.

wygodny

Kurs w 6 modułach - w każdym video do obejrzenia lub tylko przesłuchania (na komputerze, tablecie i na komórce). Dla ułatwienia - najważniejsze wiadomości do pobrania i gotowe plany do wydrukowania 🙂

konkretny

Wszystko, co musisz wiedzieć o nauce samodzielnego zasypiania bez wypłakiwania. Plany dnia, rytuały, smoczek/odstawianie, zasypianie przy piersi, zasypianie w wózku i na rękach, częste nocne pobudki, krótkie drzemki - o wszystkim Ci powiemy.

krok po kroku

6 modułów - każdy ważny. Przerabiasz jeden, wdrażasz i idziesz dalej. Przez to, że kurs jest krok po kroku - jest łatwiejszy do wprowadzenia. Program ułożony jest przez specjalistkę od szkoleń po to, by było Ci prościej.

bezpieczny

Ułożony we współpracy z psychologiem dziecięcym, lekarzem pediatrą, dietetykiem i coachem rodzinnym. To metoda nauki samodzielnego zasypiania, którą naprawdę możesz bezpiecznie wdrożyć.

Co znajdziesz w kursie online o usypianiu?


Konkretny plan działania. Dużo potrzebnej wiedzy. I spokój. Poczucie, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś, żeby nauczyć swoje dziecko spać bez wypłakiwania i pomóc mu lepiej spać.

Przekazujemy Ci wiedzę i doświadczenie zdobywane latami. W Zasypiamy.pl pomagamy rodzinom już od 11 lat. W kursie znajdziesz konkretne wskazówki podane bez presji. Zrobisz z tym, co tylko zechcesz - wdrożysz w całości lub części. Ale będziesz już wiedziała jak.


Kurs jest najlepszy dla dzieci od 5 miesiąca do 3 roku życia.

Zobacz, jak wygląda platforma kursowa
- obejrzyj video

Poznaj plan kursu online

Moduł 1 - Zrozum sen swojego dziecka

w nim m.in.:

 • jak wykorzystać odkrycie noblistów do usypiania
 • kiedy wychodzić na spacery
 • jak i jak długo dzieci śpią
 • jak nauczyć się obserwować swoje dziecko
 • 1, 2, 3…ziew
 • praktyczne ćwiczenia
kurs online o snie dziecka ile spia dzieci kiedy spacer oznaki sennosci

Moduł 2 - Sprawdź z czym zaczynasz!

w nim m.in.:

 • psycholog dziecięcy o usypianiu
 • jak zdrowie wpływa na sen – od pediatry
 • o co zadbać, by dziecku spało się lepiej?
 • o co chodzi z tryptofanem?
 • jak oswoić łóżeczko
 • praktyczne ćwiczenia
kurs online o snie dzieci usypianie dzieci zasypianie a wiez zdrowie a sen pediatra o snie kwestionatiusz stanu zdrowia dieta a sen checklista miejsca snu dzienniczek snu
kurs online o snie dzieci usypianie dzieci zasypianie a wiez zdrowie a sen pediatra o snie kwestionatiusz stanu zdrowia dieta a sen checklista miejsca snu dzienniczek snu

Moduł 3 - Elastycznie zaplanuj sen

w nim m.in.: 

 • co to jest planowanie gumowe?
 • czego nie robić w planie dnia maluszka? 
 • jak poradzić sobie z wczesnymi pobudkami? 
 • jak poradzić sobie z nocnymi pobudkami? 
 • zasypianiowe wyzwania (do 2 roku życia)
 • przykładowe Plany Dnia na każdy miesiąc – ze wskazówkami jak dostosować je do swoich potrzeb
plan dnia dziecka plan dnia noworodka plan dnia niemowlecia

Moduł 4 - Stwórz rytuały warte powtarzania

w nim m.in.:

 • co chodzi z tymi rytuałami?
 • jak pokochać ten wspólny czas?
 • jak ułożyć rytuały zasypiania dla niemowlaka i starszaka? +przykłady
 • jak rozróżnić rytuały przed drzemką i wieczorem? +przykłady
rytual usypiania zasypiania rutyna sen dziecka rytual przed drzemka
rytual usypiania zasypiania rutyna sen dziecka rytual przed drzemka

Moduł 5 - Łagodne metody samodzielnego zasypiania

w nim m.in.:

 • jak usypiać noworodka?
 • jak nauczyć zasypiania niemowlaka?
 • jak nauczyć zasypiania starszaka?
 • jak wydłużyć drzemki?
 • jak rozstać się ze smoczkiem?
 • jak ograniczyć nocne pobudki?
 • jak nauczyć zasypiania bez potrzeby ruchu i ssania?
lagodne metody samodzielnego zasypiania nauka samodzielnego zasypiania zasypianie bez smoczka zasypianie przy piersi dziecko budzi sie w nocy

Moduł 6 - Choroby, skoki rozwojowe i spółka

w nim m.in.:

 • choroby, ząbkowanie i skoki rozwojowe
 • jak usypiać na wyjazdach i wakacjach
 • kiedy wprowadzać zmiany w usypianiu?
 • wpływ osobowości rodzica na usypianie rodzice jako team – tata też potrafi
 • najczęstsze problemy + konkretne wskazówki
skoki rozwojowe a sen choroby a sen dziecka

Nasze podejście do usypiania


W Zasypiamy wierzymy, że każdy zasługuje na sen. Chcemy mówić głośno o tym, że zostając rodzicem nie skazujemy siebie na wieczne niewyspanie i że można w łagodny sposób uczyć dzieci samodzielnego zasypiania. Stopniowo, bez wypłakiwania i presji. Zależy nam na macierzyństwie bez porównań, podchodzącym z szacunkiem do każdej mamy. I jej historii.


Jedna za chwilę wraca do pracy i potrzebuje szybko odzyskać sen, by móc ze spokojem zacząć nowy rozdział i nie martwić się o niewyspane dziecko (i siebie śpiącą przy biurku). Kurs jest tak stworzony, że pomoże jej szybko wprowadzić zmiany.


Inna trochę stoi w rozkroku, bo coś by chciała zmienić, ale tak naprawdę nie wszystko. Bo lubi to miękkie ciałko czasami przytulone i ślinę skapującą po piersi. Chce tylko trochę popoprawiać - i ona znajdzie pomoc w kursie.


A jeszcze inna? Tak naprawdę marzy o chwili dla siebie. Wieczorem, z książką. Albo o wyjściu bez dziecka ze spokojną głową, ze położy je spać ktoś inny - bo umie już zasypiać bez mamy. Nauczymy ją samodzielnego zasypiania krok po kroku. I w końcu tę książkę przeczyta. Może nauczy też usypiania tatę dziecka? W kursie również o tym mówimy.


Bez względu na to, czy jesteś jedną z nich, czy też Twoja historia jest inna - jeśli chcesz dowiedzieć się jak łagodnie uczyć samodzielnego zasypiania - ten kurs jest dla Ciebie.

A poniżej przeczytasz opinie mam, które mają ten proces za sobą.

Opinie klientów

Weronika
WeronikaMama 2ki
Czytaj więcej
Na początku było tak: usypianie starszego (2lata) leżąc przy nim aż nie zaśnie, a młodszego (wtedy 8-9 mies) tylko przy piersi i w wózku, wiele pobudek młodszego w pierwszej części nocy, najgorzej jak zdarzały się w momencie usypiania starszego, to był dramat, nie rozdwoję się. A po kursie jest cudownie, obaj śpią całą noc, nie ma problemów z zaśnięciem!!! Najbardziej podobała mi się chyba Twoja postawa co do tego usypiania, to że jak taki mentor dajesz siłę psychiczną do podjęcia się tego zadania nauczenia samodzielnego usypiania 🙂
Magda
MagdaMama Stasia
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs Weroniki! Mój maluch od urodzenia jest dość oporny na zasypianie. W pewnym momencie poczułam, że sama dalej nie dam rady. Kurs pozwolił mi na prawdę inaczej spojrzeć na sen dziecka i na jego potrzeby. Zrozumieć,ze to ciągłe procesy i zmiany a nie linia prosta. Dzięki temu, już samo podejście do zasypiania dużo zmienia. Dotyczy to zarówno zasypiania na noc jak i drzemek. Jest tu dużo wartościowych materiałów, informacje od psychologa i pediatry. Weronika to prawdziwy diament ! Jest zawsze do Waszej dyspozycji, odpowiada na każde pytania, nawet te oczywiste, rozwiewa wątpliwości i przede wszystkim uspokaja . Zmiany wprowadza się delikatnie a efekty przychodzą bardzo szybko 🙂 Polecam każdemu rodzicowi ponieważ sen dziecka to doprawdy głęboki temat!
Joanna
JoannaMama 5 dzieci
Czytaj więcej
Potwierdzam kurs jest super. Ogromna dawka porad, więc można dopasować do swojego dziecka, bo wiadomo, że każde jest inne i na każde działają inne sposoby. A co najważniejsze jest skuteczny, a ja bardzo potrzebuje żeby mój niemowlak spał, po pierwsze pozytywnie wpływa to na jego rozwój, po drugie mam czas dla pozostałych dzieci i pracę. Kto ma problem ze spaniem malucha spokojnie może sięgnąć po ten kurs i na pewno znajdzie w nim rozwiązanie swojego problemu.
Kasia
KasiaMama bliźniaków
Czytaj więcej
Kupiłam kurs i przerobiłam w 2 dni 🙂 super skondensowana dawka wiedzy! Dopiero zaczynam i wiem że to będzie długa droga, ale dzięki Tobie mam już plan działania☺️ moje dzieci są nauczone spać w dzień w ruchu, a w nocy przy piersi, więc mamy nad czym pracować 🙈 mi najbardziej podobają się te sposoby wprowadzania zmian małymi kroczkami. Wydaje mi się, że dzięki temu zrobimy to bezboleśnie. Dla mnie super są też propozycje rytuałów. Wdrażamy od razu 🙂 Ja zanim kupiłam kurs to przekopałam cały internet i zastanawiałam się czy w ogóle dowiem się czegoś nowego, no i miło się zaskoczyłam 🙂
Kasia
KasiaMama Jasia
Czytaj więcej
Dzięki kursowi nauczyliśmy syna pięknie, samodzielnie zasypiać. Dziecko, które budziło się każdej nocy co 45 minut i zasypiało tylko na rękach idzie teraz spać samo w łóżeczku, bez pomocy, płaczu i bujania. Kurs naprawdę uratował nasze zdrowie, zarówno fizyczne (byliśmy z mężem tragicznie niewyspani) i psychiczne - dziękujemy 🙂
Ola
OlaMama Tymka
Czytaj więcej
Plan zasypiania krok po kroku nie jest łatwy i wymaga czasu. Nie ma efektów z dnia na dzień, ale sumienne stosowanie się do wskazówek sprawia, ze plan zadziała, naprawdę!
Warto – dla spokojnej, wyspanej głowy i spokojnego bobasa. Polecam w 100%!
Maja
MajaMama Oli
Czytaj więcej
Po przerobieniu kursu nie boje się już wieczorów i usypiania - wcześniej było to dla mnie mocno stresujące i bardzo nie lubiłam dni kiedy nie było męża i musiałam synka sama usypiać. Usypiania do drzemek tez staram się nie bać, ale niestety czasem pojawia się niecierpliwość, której potem żałuję. W kursie - bardzo kompleksowe podejście do tematu i praktyczne wskazówki.
Agnieszka
AgnieszkaMama Stasia
Czytaj więcej
Syn nie potrafił zasypiać inaczej niż bujany na rękach i w nocy budził się co pół godziny. Nadal działam w tym temacie, ale jest znacznie lepiej. Wiem jak ma wyglądać odpowiednia higiena snu, wprowadziłam rytuały. Dziękuję za ten kurs! W końcu śpię więcej, niż 3 godziny na dobę!
Idalia
IdaliaMama Blanki
Czytaj więcej
Przystępna forma, piękna szata graficzna. Czułam się jakbym rozmawiała z koleżanką przy kawie, a nie brała udział w kursie:-)
Kasia
KasiaMama Janka
Czytaj więcej
Najbardziej podoba mi się jasny przekaz, dużo informacji i komunikatywność Pani Weroniki. Chciałabym podziękować po prostu. Kurs jest bardzo pomocny i mimo że jeszcze mamy problemy, wiem jak do nich podejść i jak to rozegrać.
Ania
AniaMama Kasi
Czytaj więcej
DZIĘKUJEMY!! Stosowałam się do zaleceń dalej i mała śpi cale noce po 12 godzin. Nieraz budzę się, i widzę, że leży w zupełnie innej pozycji, czasem coś zakwili i śpi dalej. Nawet na drzemki zasypia w łóżeczku ! Śpiewam kołysankę i odkładam - sama się układa do spania. Kiedyś wydawało mi się to nierealne. Na pewno będę polecała kurs znajomym, bo rady babć typu - potrzebuje bliskości, dlatego się budzi po 15 razy w nocy- są bez sensu, można inaczej. Cud się wydarzył 😍
Marta
MartaMama Olka
Czytaj więcej
Synek miał rok i 7 miesięcy i kiedy zachorował na zapalenie krtani - codziennie usypiał i spał całą noc w naszym łóżku w środku, pomiędzy nami. Zakupiłam kurs i robiliśmy dwa podejscia. Niestety na początku łóżeczko wręcz go parzyło…ale! Pani Weroniko... Udało się! Skupiliśmy się mocniej na dniu zamiast na nocy i mamy już drugi tydzień spania w lozeczku! Dziękujemy ♥️

Wybierz opcję dla siebie

Pakiet basic

kurs online
499
349 zł
 • 6 modułów video, w których wszystko Ci
  wytłumaczę. Sprawdzona ścieżka - same konkrety,
  wiem, że nie masz ani czasu, ani siły.
 • 26 bonusów - od psychologa, pediatry, dietetyka, checklisty, planery
  i wszystko to, co sprawia,
  że uczymy się łatwiej. Masz wszystko w pakiecie - korzystasz z czego chcesz.
 • Dostęp do kursu online na cały rok,
  żebyś bez problemu mogła wrócić
  i sprawdzić potrzebne informacje.

Pakiet full

kurs online + test osobowości rodzica
Dzięki testowi dowiesz się jak wykorzystać
swoje supermoce do usypiania.
628
399 zł
 • Test na typ osobowości rodzica - pozwoli Ci poznać swoje supermoce rodzicielskie.
  Dowiesz się jak Twoja osobowość wpływa na wychowanie, w tym również na usypianie - i co z tym zrobić. Stworzony z psychologiem i trenerem osobowości MBTI.
  Wartość: 99 zł
 • Raport osobowości rodzica - 15 stron konkretnych wskazówek, Twoje mocne strony i te potencjalnie mniej mocne. Plus dodatkowe wskazówki dt. usypiania.
 • 6 modułów video, w których wszystko Ci
  wytłumaczę. Sprawdzona ścieżka - same konkrety,
  wiem, że nie masz ani czasu, ani siły.
 • 26 bonusów - od psychologa, pediatry, dietetyka, checklisty, planery
  i wszystko to, co sprawia,
  że uczymy się łatwiej. Masz wszystko w pakiecie - korzystasz z czego chcesz.
 • Dostęp do kursu online na cały rok,
  żebyś bez problemu mogła wrócić
  i sprawdzić potrzebne informacje.
polecany

Dostaniesz też wsparcie!

Każda kursantka może zadawać pytania dotyczące kursu i jego wdrażania.

Masz pytanie dotyczące kursu i utknęłaś? Nie wiesz, co zrobić dalej? Nie martw się - możesz wysłać maila bezpośrednio do Weroniki, autorki kursu i dostaniesz odpowiedź 🙂 A dodatkowo, jeśli będziesz chciała dokładnie omówić swoją sytuację - będziesz mogła umówić się na konsultację 1:1 w niższej cenie - tylko dla kursantek.

Autorzy kursu online

Dlaczego nie tylko konsultantka snu? Ponieważ nie ma ludzi, którzy są świetnymi specjalistami we wszystkim. Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość – w Zasypiamy.pl stawiamy na specjalizacje. 

Czy kurs mi pomoże?

Czy to zadziała?

Kurs jest przemyślanym procesem – wprowadź w życie nasze wskazówki i doświadcz poprawy snu w swoim domu. Przeczytaj opinie zadowolonych kursantów i zobacz, że zmiana jest w zasięgu Twoich możliwości. 

Deprywacja snu kosztuje bardzo wiele – rodzice, którzy mało śpią częściej chorują, są niestabilni emocjonalnie, a nie mając czasu dla siebie – chodzą wiecznie sfrustrowani. Daj sobie pomóc – obejrzyj kurs i naucz swoje dziecko zasypiania. Łagodnie i w swoim tempie. 

A co, jeśli nie będziesz zadowolona z kursu?

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zależy nam na realnej poprawie snu Twojego dziecka. Chcemy, żebyś była zadowolona, że wzięłaś udział w naszym kursie 🙂 

Jesteśmy pewni jego wartości – nasi dotychczasowi kursanci to potwierdzają – dlatego dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. 

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu kursu – obejrzysz uważnie wszystkie moduły, pobierzesz wszystkie materiały dodatkowe i wdrożysz je w życie – a ZUPEŁNIE NIC się nie zmieni – zwrócimy Ci całą kwotę. 

Mamy tylko jedną prośbę, która jest jednocześnie warunkiem tej gwarancji – przerobisz i wdrożysz wszystkie wskazówki z kursu. Bo jak dobrze wiesz – jeśli niczego nie zrobisz, nic się nie zmieni! Nazwijmy to obopólnym zaufaniem 🙂

 

A może chcesz zacząć od darmowego mini kursu, który mówi o błędach w usypianiu i o tym, jak ich uniknąć?

Realizujemy się dzięki zaufaniu

Shopping Cart
Scroll to Top