Witaj niewyspany rodzicu!

Na zdjęciu widzisz nasz zespół. 

Z częścią z nas możesz się poznać poprzez konsultacje, ebook, czy kurs online – czyli z Weroniką, Anią, Magdą i Krysią. A Marcelina i Mikołaj zadbali o stronę wizualną zasypiamy – poznasz ich korzystając z naszych produktów i ciesząc oko ręcznie malowanymi motywami w materiałach dodatkowych (takich jak plan dnia do zawieszenia na lodówkę).

Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci odzyskać sen. 

Pozwól, że opowiem Ci o nas ja – Weronika – założycielka Zasypiamy.pl. Tak po prostu.

Dlaczego?

Dlaczego stworzyłam Zasypiamy.pl? Bo miałam dość mętliku informacyjnego w sieci, sprzecznych (tysięcy!) porad i pseudo-rad na grupach na FB.  Zarówno dotyczących usypiania dzieci, jak i wychowania ich na ludzi.

Chciałam stworzyć miejsce, gdzie niewyspana mama (Ty) znajdzie pomoc i proste wskazówki – jak nauczyć dziecko spać. I nie tylko (ale to już wyszło w praniu).

Miałam problem

Mój pierworodny syn nie chciał spać. Serio, serio 😉 Ameryki nie odkryłam, wiem. W końcu z jakiegoś powodu tu trafiłaś. 

Kipiąc z frustracji, półotwartymi oczami szukałam informacji – jak sprawić, żeby zasnął szybciej, niż bujany 2 godziny na rękach. 

Zatopiłam się w lawinie sprzecznych porad. Rób tak. Nie, rób tak, bo inaczej przyzwyczaisz. Ale nie! Rób tak, bo bliskość. Znasz to? Też czujesz się przytłoczona?

Po długich poszukiwaniach, przeczytaniu mnóstwa książek znalazłam sposób na sen mojego dziecka. I trzech kolejnych również. 8 lat temu, chcąc się podzielić wiedzą, założyłam pierwszego w Polsce bloga o usypianiu niemowląt (Śpij Maleństwo). 

Znalazłam sposób

Po założeniu bloga i otrzymywaniu tabunów próśb o pomoc jeden na jeden poczułam, że bycie konsultantką snu to nie wszystko. Mama próbująca uśpić swoje dziecko potrzebuje jeszcze kogoś innego. 

Kogoś, kto nie tylko ją zrozumie i podpowie co zrobić, żeby było lepiej. Potrzebuje psychologa lub coacha rodzinnego, który zrozumie jej emocje i pomoże sobie z nimi poradzić. Który uspokoi. Pomoże dostrzec blaski macierzyństwa (i zaakceptować cienie, a których nikt nie mówi). Pomoże uwierzyć w siebie, jako mamę. 

Dlatego zebrałam zespół specjalistów od snu dziecka.  

Zaprosiłam do współpracy lekarza pediatrę, psychologa dziecięcego, coacha rodzinnego, dietetyka, ilustratorkę, a nawet designera produktowego (jak szaleć to szaleć). Razem tworzymy Zasypiamy.pl.

Zespół

Weronika Pomin
założycielka

Autorka pierwszego w Polsce bloga o usypianiu dzieci (2012) i pomysłodawca Zasypiamy.pl. Mama czwórki dzieci. Certyfikowany trener.

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom nauczyć dzieci dobrze spać.
więcej o mnie

Anna Malewska
psycholog dziecięcy

Absolwentka psychologii wychowawczej i klinicznej UAM w Poznaniu, terapeuta, realizator „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, certyfikowany trener.

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom w zachowaniu równowagi w życiu, w którym sen odgrywa bardzo ważną rolę.
więcej o mnie

Krystyna Fiedler
dietetyk

Dietetyk z zamiłowania i wykształcenia. Pasjonatka i specjalista w żywieniu najmłodszych, konsultuje zarówno dorosłych jak i dzieci.

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom małych dzieci zadbać o prawidłowe odżywianie.

Magdalena Ubranowicz
trener rozwoju osobistego

Trener i praktyk MBTI® stosowanego w poradnictwie rodzinnym w USA oraz pierwszy w Polsce konsultant pracujący w oparciu o narzędzie diagnozujące osobowość dziecka - MMTIC®.

W Zasypiamy.pl pomagam rodzicom poznać lepiej siebie i odkryć swoją osobowość, a tym samym swój potencjał rodzicielski.

Mikołaj Wojtkowiak
designer

Absolwent wzornictwa na ASP w Poznaniu, wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie.

W Zasypiamy.pl projektuję przedmioty ułatwiające sen.

Marcelina Foltyn-Kaczmarek
ilustratorka

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zajmuje się ilustracją i grafiką.

W zasypiamy.pl dbam o to, by zabrać Was w krainę dziecięcych snów.

Magdalena Roszak
lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W zasypiamy.pl pomagam rodzicom zrozumieć wpływ stanu zdrowia na sen dziecka.

A może wolisz obejrzeć?

Potrzebujesz jeszcze z nami pogadać? Napisz na kontakt@zasypiamy.pl

Shopping Cart
Scroll to Top